O firmie

 

Firma MotoTechnik powstała w roku 2005, jej główna siedziba mieści się w Dobrodzieniu przy ul. Oleskiej 2. Posiadamy także filie w Kłobucku i Kluczborku.

Zajmujemy się sprzedażą podnośników, wyważarek, montażownic, geometrii oraz innych narzędzi wykorzystywanych w warsztatach samochodowych. Możemy zaoferować naszym klientom nowe maszyny renomowanych firm europejskich. 

Nasza oferta obejmuje głównie urządzenia firm RAVAGLIOLI, NUSSBAUM, HOFMANN (Snap-on), SUN (Snap-on), COMPAC, MECLUBE, AC-HYDRAULIC, SPIN, HAZET, VIGOR, DECA, których jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem. Dzięki temu możemy zaoferować konkurencyjne ceny. Nasza działalność nie kończy się na sprzedaży, zapewniamy również montaż urządzeń, naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Posiadamy uprawnienia SEP i UDT do montażu i przeglądów serwisowych oraz certyfikaty Producentów HOFMANN, RAVAGLIOLI, NUSSBAUM, które są niezbędne przy zgłaszaniu urządzeń do dozoru technicznego.

Znacznym aspektem naszej działalności jest sprzedaż nowych opon marki VREDESTEIN, której jesteśmy również dystrybutorem, a także felg stalowych i aluminiowych. W naszych punktach można również skorzystać z pełnej gamy usług serwisowych ogumienia.

W ostatnich latach staliśmy się również Producentem zabudów hydraulicznych do samochodów pomocy drogowej / ASSISTANCEOferujemy gotowe pojazdy z zabudową wykonana na posiadanych w swojej ofercie używanych samochodach, a także możliwość instalacji zabudowy na dostarczonych samochodach nowych lub używanych.